Kompleksową przeprowadzkę dobytku zapewni Państwu skorzystanie z szerokiej oferty naszych usług. Proponujemy zarówno przeprowadzki wykonywane przez naszych pomocników, jak i transport (także dużych gabarytów) obejmujący możliwość wypożyczenia auta z kierowcą. Zapewniamy również demontaż oraz montaż mebli i urządzeń RTV i AGD, a także utylizacje piwnic, strychów czy garaży, pozbywając się za Państwo niepotrzebnych mebli oraz zalegających gratów. Na koniec możecie Państwo liczyć na wykonane przez nas sprzątanie domów oraz mieszkań.

 

Przeprowadzki krótko i długodystansowe

Nasze przeprowadzki oraz usługi transportowe wykonujemy na terenie Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia), ale oferujemy również długodystansowy transport mienia do innych miast w ramach indywidualnie wycenionych zleceń. Indywidualnie wyceniamy również usługę przewiezienia dużych gabarytów. Oferowana przez nas utylizacja mienia znajdującego się w piwnicy, garażu czy na strychu, rozkładanie domowych przedmiotów oraz urządzeń RTV i AGD oraz sprzątanie mieszkań i domów stanowią gwarancje właściwego przeprowadzenia się pod nowy adres.

Menu

Przeprowadzka zmusiła Państwa do tego, by zajrzeć do piwnicy, garażu czy na strych? Utylizacja mienia to kolejna z wykonywanych przez nas czynności. Jeśli posiadają Państwo niepotrzebne meble i graty do wyrzucenia, mogą Państwo skorzystać z tej usługi i w łatwy oraz właściwy sposób opróżnić pomieszczenia.

Odległość nam nie straszna. Chociaż organizujemy przeprowadzki na terenie Gdańska, Sopotu i Gdyni, to oferujemy również przewóz mienia (mebli, urządzeń RTV i AGD) do innych miejscowości. Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty dostosowanej do potrzeb i wymagań każdego klienta.

Bez względu na to, czy chcą Państwo przetransportować wyposażenie domu, mieszkania, biura, firmy, magazynu, archiwum, biblioteki czy urzędu, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Oferowana usługa przeprowadzki obejmuje wyniesienie mebli i urządzeń, transport pod nowy adres oraz wniesienie powierzonego nam mienia.​

PRZEPROWADZKI

Mają Państwo do przetransportowania kanapę czy pianino? Posiadamy odpowiednie pojazdy, by zapewnić ci transport dużych gabarytów do nowego miejsca zamieszkania. Przeprowadzimy każdy mebel oraz urządzenie - w ramach indywidualnej wyceny oraz pod warunkiem, że zmieści się do posiadanego przez nas samochodu.

TRANSPORT DUŻYCH GABARYTÓW 

Jeśli chcą Państwo samodzielnie przeprowadzić swój dom, mieszkanie czy biuro oraz inne dowolne miejsce, możecie skorzystać z naszej usługi wypożyczenia samochodu. Transport odbywa się w towarzystwie kierowcy skierowanego z naszej strony. Zadba on w odpowiedni sposób o bezpieczeństwo Państwa mienia.

Dobrze wiemy, że nie jest łatwo przetransportować szafy, regały czy biurka pod nowy adres domu, mieszkania czy siedziby firmy. Z tego powodu nasza oferta obejmuje demontaż i montaż mebli. Po rozłożeniu odpowiednio je zabezpieczamy, by nie zostały uszkodzone w trakcie transportu, a następnie dokładnie składamy.

UTYLIZACJA MIENIA

PRZEPROWADZKI DŁUGODYSTANSOWE

TRANSPORT

DEMONTAŻ I MONTAŻ MEBLI

SPRZĄTANIE

Nie zostawiamy bałaganu na miejscu przeprowadzki. Nasze usługi obejmują również kompleksowe sprzątanie domów i mieszkań przy użyciu profesjonalnych środków. Zdecydowaliśmy się na zagwarantowanie wykonania tej czynności z uwagi na potrzeby klientów oraz by zapewnić im najwyższy komfort w trakcie przeprowadzki.

Usługi Transportowe i Przeprowadzkowe

Zapraszamy do kontaktu

TRÓJMIASTO I OKOLICE

PRZEPROWADZKI I TRANSPORT

Przeprowadzamy Trójmiasto

FHU Mazurek Robert USŁUGI TRANSPORTOWE

| Rolnicza 14/48, 81-615 Gdynia | tel.: 792008620 |

E-mail: biuro@przeprowadzamytrojmiasto.pl